Кадровий склад

Кадровий склад педагогічного колективу

Список педагогів дошкільного навчального закладу

Паспорт педагогічного колективу на 06.09.2021року

Всього педагогічних працівників: 35

Звання «Старший вихователь» — 1- вихователь-методист Романюк Л.Л.

Звання «Вихователь – методист» — 3 – вихователі: Щерблюк Р.С., Лановчук Н.В., Прямоносова Ж.М.

Звання «Практичний психолог-методист» — 1 практичний психолог Сидорук Н.Є.

СПИСОК ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

______                    дошкільного навчального закладу №8 «»Калинонька»_________________

станом на  06 вересня 2021 року

 

Прізвище, ім’я та по батькові
     Посада
Назва навчального закладу, який закінчив
Спеціальність за одержаною освітою
Категорія за атестацією
Загальний стаж педагогічної роботи
На якій групі апрацює
 
 
1
Нижник Лариса Василівна
Завідувач
 
 
Кам’янець – Подільський національний університет
«Логопедія та дефектологія. дошкільна»
спеціаліст вищої категорії
14т.р.
32р.
 
 
 
2
Романюк Людмила Леонідівна
вихователь – методист
 
 
Ровенський Державний Педадогічний інститут
«Педагогіка та психологія» (дошкільна)
спеціаліст вищої категорії
14т.р.
40р.
2міс.
 
 
3
Лукашук Зоя Володимирівна
вчитель — логопед
Ровенський Державний Педадогічний інститут;
Кам’янець – Подільський національний університет
«Педагогіка та психологія» (дошкільна);
«Корекційна соціальна педагогіка та психологія»
спеціаліст вищої категорії
14т.р.
32 р. 6 міс
Старша група спеціального призначення для дітей з вадами мови
 
4
Глушко Ганна Олегівна
 
 
 
вчитель-логопед
 
 
Кам’янець – Подільський національний університет ім..І.Огієнка
Корекційна освіта
Логопед. Спеціальний психолог дошкільних та шкільних закладів
12т.р. «спеціаліст другої категорії»
9р. 1міс.
Старша група спеціального призначення для дітей з вадами мови
 
5
Кривогорніцева Зоя Юріївна
вчитель — логопед
Ровенський Державний Педадогічний інститут;
Кам’янець – Подільський національний університет
«Педагогіка та психологія» (дошкільна);
«Корекційна соціальна педагогіка та психологія»
спеціаліст вищої категорії
14т.р.
34 р. 5 міс
Старша група спеціального призначення для дітей з вадами мови
 
6
Сидорук Наталія Євгенівна
практичний психолог
 
 
 
 
 
Національний педагогічний університет ім. П.М. Драгоманова;
Кам’янець – Подільський державний університет
«Дошкільне виховання»;
«Початкове навчання», Практичний психолог
спеціаліст вищої категорії
14 т.р.
 
Педагогічне звання «Практичний психолог-методист»»
23р.
1міс
 
Усі групи
 
 
 
 
 
7
Гавриловська Людмила Степанівна
вихователь
Кам’янець – Подільський національний університет
«Дошкільне виховання»
спеціаліст вищої категорії
14т.р.
27р.
8міс
Молодша група
 
8
Гейко Лариса Григорівна
вихователь
Кам’янець – Подільський національний ніверситет
«Дошкільне виховання»
спеціаліст вищої категорії
14т.р.
17р.
Молодша група
 
9
Білик Віра Володимирівна
вихователь
Кам’янець – Подільський національний університет
«Дошкільне виховання»
спеціаліст вищої категорії
14т.р
28 р.
5 міс.
Молодша група
Середня інклюзивна група
 
10
Недільська Валентина Іванівна
вихователь
Таврійський національний університет ім.В.І.Вернадського
Українська мова та література
спеціаліст другої категорії
12т.р.
9р.
9міс.
Молодша група
 
11
Рубець Тетяна Миколаївна
вихователь
Хмельницький гуманітарний педагогічний інститут
«Дошкільне виховання»
спеціаліст вищої категорії
14т.р
23р.
3 міс
Молодша група
 
 
12
Проскуріна Тетяна Миколаївна
вихователь
Хмельницька Гуманітарно Педагогічна Академія
«Дошкільне виховання»
спеціаліст першої категорії
13т.р.
 
14р.
4 міс
Старша логопедична група
 
13
Кальмуцька Олена Степанівна
вихователь
Хмельницька Гуманітарно Педагогічна Академія
«Дошкільне виховання»
спеціаліст першої категорії
13т.р.
20р.
Середня інклюзивна група
 
14
Козачук Тетяна Іванівна
вихователь
Хмельницька Гуманітарно Педагогічна Академія
«Дошкільне виховання»
спеціаліст першої категорії
13т.р.
20р.
7 міс.
Середня інклюзивна група
Старша інклюзивна група
 
15
Пеньковська Наталія Олегівна
вихователь
Кам’янець – Подільський національний університет
Вчитель початкових класів, вихователь дошкільного
11т.р.
7р.
Старша логопедична група
 
16
Прямоносова Жанна Миколаївна
вихователь
Ровенський Державний Педадогічний інститут
 
Кам’янець – Подільський національний університет
«Педагогіка та психологія» (дошкільна)
 
Логопед. Спеціальний психолог дошкільних та шкільних закладів
спеціаліст вищої категорії
14.т.р.
 
Педагогічне звання «Вихователь-методист»
40 р. 11 міс
Середня інклюзивна група
 
17
Лановчук Наталія Василівна
вихователь
Хмельницьке педагогічне училище
«Дошкільне виховання»
11т.р.
Педагогічне звання «Вихователь-методист»
32р.
2 міс
Старша логопедична  група
 
18
Щерблюк Раїса Сергіївна
вихователь
Хмельницьке педагогічне училище
«Дошкільне виховання»
11 т.р.
 
Педагогічне звання «Вихователь-методист»
34р.
 5 міс
Старша логопедична  група
 
19
Войнарович Людмила Ростиславівна
вихователь
Хмельницьке педагогічне училище
«Дошкільне виховання»
 11т.р.
28 р. 10 міс
Група раннього віку
 
20
Гороховська Тетяна Власівна             
вихователь
Кам’янець – Подільський національний університет
«Дошкільне виховання»
спеціаліст вищої категорії
14т.р.
24р.
 7міс
Група раннього віку
 
21
Панчук Олена Петрівна
вихователь
Хмельницьке педагогічне училище
«Дошкільне виховання»
11т.р.
 
 
23 р. 10 міс
Група раннього віку
 
22
Гудима Світлана Іванівна
вихователь
Кам’янець – Подільський національний університет
«Дошкільне виховання»
спеціаліст першої категорії
13т.р.
20 р. 8 міс.
Група раннього віку
 
23
Ільїна Галина Яківна
вихователь
Хмельницьке педагогічне училище
«Дошкільне виховання»
11т.р.
46 р. 9 міс
Старша інклюзивна група
 
24
Шевчук Олена Вікторівна
вихователь
Путилівське педагогічне училище
«Дошкільне виховання»
11 т..р.
14р.
Старша логопедична група
 
25
Козачук Оксана Андріївна
вихователь
Хмельницька Гуманітарно-педагогічний інститут
«Дошкільне виховання»
спеціаліст першої категорії
13 т.р.
16р.
4міс
Середня інклюзивна група
 
26
Яцюк Леся Петрівна
вихователь
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
Початкове навчання
спеціаліст другої категорії
12т.р.
7р.3м.
Група раннього віку
Середня інклюзивна група
 
27
Жомір Тетяна Іванівна
Асистент  вихователя
Віницький державний педагогічний університет шм.М.Коцюбинського
Вчитель географії
10т.р.
8р.5м
Старша інклюзивна група
 
28
Варчук Ірина Миколаївна
інструктор по фізичній культурі
Віницький державний педагогічний університет М.Коцюбинського
Педагогіка і методика середньої освіти. Географія.
«спеціаліст»
9т.р.
7р.
11 м.
Усі групи
 
29
Суворова Наталія Анатоліївна
музичний керівник
Хмельницьке педагогічне училище
«Музичне виховання»
9т.р.
24р.
11міс.
Група раннього віку, молодшого віку, середня інклюзивна група, старша логопедична група,
 
30
Блискун Тетяна Миколаївна
музичний керівник
Чернівецьке педагогічне училище
«Музичне виховання»
9т.р.
33 р.
10 міс.
Сташа логопедична група, середня інклюзивна група, 2 молодших групи, група раннього віку
 
31
Галайчук Олена Василівна
музичний керівник
Національний педагогічний університет імені М.П,Драгоманова
Викладач гри на баяні, вчитель музики
спеціаліст вищої категорії 12т.р.
 
20р.
Середня інклюзивна група, старша інклюзивна група, старша логопедична група, група раннього віку
 
32
Борисюк Марина Ігорівна (ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА)
вихователь
Хмельницька гуманітарно-педагогічна кадемія
«Дошкільне виховання»
10 т.р.
8р. 7міс. 
 (ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА)
 
33
 
Тишко Ольга Василівна
(ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА)
 
вихователь
 
Хмельницька Гуманітарно Педагогічна Академія
 
 
«Дошкільне виховання»
 
Спеціаліст другої категорії
12т.р.
11р.
8 міс
 (ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА)
 
34
Петричук Ірина Олександрівна
(ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА)
інструктор по фізичній культурі
Уманський державний педагогічний університет
Вичтель   початкової школи. Організатор початкової освіти. Вчитель фізичної культури в початковій школі.
«спецціаліст»
9т.р.
4р.
 (ДЕКРЕТНА ВІДПУСТКА)
 
35
Власкіна Ірина Миколаївна
Асистент вихователя
Усть-Каменогорський педагогічний інститут
Вчитель географії і біології
10т.р.
7р.4м.
Середня інклюзивна група
 
36
Пастущук Інна Сергіївна
Асистент вихователя
Хмельницька Гуманітарно Педагогічна Академія
 
Початкова освіта
10т.р.
10р.
Середня інклюзивна група
 
37
Мазур Тетяна Степанівна
Асистент вихователя
Хмельницька гуманітарно- педагогічна академія
Вчитель початково ї освіти
10т.р.
11міс
Середня інклюзивна група
 

Новини

Ноябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

АРХІВ

Все права защищены; 2021 ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №8 "КАЛИНОНЬКА"